Selamat Datang Ke Homestay Melaka

Murah, selesa dan berbaloi

Homestay Melaka

Mesti Baca

Kedua-dua homestay hanya untuk MUSLIM sahaja.

 

Senarai Homestay & Harga

Homesstay Bukit Katil : RM160 / mlm

Homestay Bt. Berendam 2 : RM160 / mlm

 

Langkah-langkah Tempahan

  1. Sila rujuk kalendar di  menu SEMAK TEMPAHAN terlebih dahulu untuk semak kekosongan.
  2. Jika ada kekosongan homestay, sila hubungi En. Amin (019-277 5449) melalui Call / WhatApp untuk membuat booking (Sila nyatakan nama, no. hp, homestay yg dikehendaki dan tarikh check-in).
  3. En. Amin akan mengesahkan tempahan dan menghantar maklumat homestay melalui WhatApp.
  4. Sila buat bayaran deposit sebanyak RM60.00 ke akaun yang dinyatakan di dalam WhatApp yang diterima.

 

Sekian Terima Kasih.

 

 


Status Tempahan

Mon Mar 26 @ 2:00PM - 12:00AM
Shazilla - Homestay bt. Berendam
Thu Mar 29 @ 2:00PM -
En. Kadar - Homestay Bukit Katil
Sat Mar 31 @ 2:00PM -
Hanna - Homestay Bt. Berendam
Thu Apr 05 @ 2:00PM - 12:00AM
Khairul - Homestay Bukit Katil
Fri Apr 06 @ 2:00PM - 12:00AM
Khairul - Homestay Bukit Katil
Tue Apr 10 @ 2:00PM - 12:00AM
Sanusi - Homestay Bukit Katil
Wed Apr 11 @ 2:00PM - 12:00AM
Sanusi - Homestay Bukit Katil
Sat Apr 21 @ 2:00PM -
Ummu - Homestay Bukit Katil
Fri Apr 27 @ 2:00PM - 12:00AM
Pn. Ayu - Homestay Bukit katil
Sat Apr 28 @ 2:00PM - 12:00AM
Pn. Ayu - Homestay Bukit katil

Like Us



RedONE Postpaid

Online Visitor