Selamat Datang Ke Homestay Melaka

Murah, selesa dan berbaloi

Homestay Melaka

Semak Tempahan

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
-Fakrirullah-Homestay Bt. Berendam
Friday 16 February 2018, 02:00pm
Hits : 311

En. Fakrirullah telah booking tarikh ini dan telah membuat bayaran deposit sebanyak rm60 ke akaun maybank pada 18 jan 2018. Harap maklum. Terima kasih.

Location Homestay Batu Berendam

Status Tempahan

Fri Jun 22 @ 2:00PM - 12:00PM
Puan Farah - Homestay Bukit Katil
Sat Jun 23 @ 2:00PM - 12:00PM
Puan Farah - Homestay Bukit Katil
Sun Jun 24 @ 2:00PM - 12:00PM
Puan Farah - Homestay Bukit Katil
Sun Jul 08 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Aishah - Homestay Bukit Katil
Mon Jul 09 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Aishah - Homestay Bukit Katil
Tue Jul 10 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Aishah - Homestay Bukit Katil
Sun Jul 22 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Anizah - Durian 1
Mon Jul 23 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Anizah - Durian 1
Tue Jul 24 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Anizah - Durian 1
Wed Jul 25 @ 2:00PM - 08:00AM
Puan Anizah - Durian 1

Like Us



RedONE Postpaid

Online Visitor