Selamat Datang Ke Homestay Melaka

Murah, selesa dan berbaloi

Homestay Melaka

Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
En - Homestay Bt. Berendam 1
Saturday 28 March 2015, 02:00pm
Hits : 97
by This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

en. ... telah booking tarikh ini dan telah membuat bayaran penuh kpd hj. Azmi semasa check in. Harap maklum. Terima kasih.

Location Homestay Bt. Berendam 1

Status Tempahan

Sun Dec 24 @ 2:00PM - 12:00AM
Hani - Homestay Batu Berendam
Tue Dec 26 @ 2:00PM - 12:00AM
Suhaili - Homestay Bukit Katil
Wed Dec 27 @ 2:00PM - 12:00AM
Suhaili - Homestay Bukit Katil
Thu Dec 28 @ 2:00PM - 12:00AM
Suhaili - Homestay Bukit Katil
Fri Dec 29 @ 2:00PM - 12:00AM
Farid - Homestay Batu Berendam
Sat Dec 30 @ 2:00PM - 12:00AM
Farid - Homestay Batu Berendam
Thu Jan 04 @ 2:00PM -
Saniah - Homestay Bukit Katil
Fri Feb 16 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Fri Feb 16 @ 2:00PM -
Fakrirullah-Homestay Bt. Berendam
Sat Feb 17 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close

Like Us



RedONE Postpaid

Online Visitor