Selamat Datang Ke Homestay Melaka

Murah, selesa dan berbaloi

Homestay Melaka

Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
En. Mas Khairun - Homestay Batu Berendam
Friday 14 March 2014, 02:00pm
To Saturday 15 March 2014
Hits : 274
by This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Encik Mas Khairun dari Melaka telah booking tarikh ini dan telah membuat bayaran deposit sebanyak RM50.00. Terima Kasih.
Location Homestay Batu Berendam
***Kepada pelanggan lain, dimaklumkan bahawa homestay bukit katil masih ada kekosongan lagi untuk kedua-dua tarikh ini (14 - 15 Mac 2014). Jika berminat, sila hubungi admin (En. Amin - 019-277 5449) untuk membuat tempahan. Terima kasih

Status Tempahan

Fri Feb 16 @ 2:00PM -
-Fakrirullah-Homestay Bt. Berendam
Sat Feb 17 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Sun Feb 18 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Tue Feb 20 @ 2:00PM - 12:00AM
Nur fatihah-Homestay Bukit katil
Wed Feb 21 @ 2:00PM - 12:00AM
Nur fatihah-Homestay Bukit katil
Sat Feb 24 @ 2:00PM -
Shaipul - Homestay Bukit Katil
Fri Mar 02 @ 2:00PM - 12:00AM
Fazira - Homestay Bt. Berendam
Sat Mar 03 @ 2:00PM - 12:00AM
Fazira - Homestay Bt. Berendam
Sat Mar 17 @ 2:00PM -
Diana-Homestay Bukit Katil
Sat Mar 17 @ 2:00PM -
Akma - Homestay Bukit Katil

Like Us



RedONE Postpaid

Online Visitor