Selamat Datang Ke Homestay Melaka

Murah, selesa dan berbaloi

Homestay Melaka

Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
Cik Nazila - Homestay Bukit Katil
Saturday 01 March 2014, 02:00pm
Hits : 157
by This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cik / Puan Nazila dari Penang telah booking tarikh ini dan telah membuat bayaran deposit sebanyak RM50.00. Terima Kasih.


Location Homestay Bukit Katil
***Kepada pelanggan lain, dimaklumkan bahawa tiada kekosongan homestay pada tarikh 1 Mac 2014 (sabtu) untuk kedua-dua homestay (Bukit Katil dan Batu Berendam)

Status Tempahan

Sat Feb 03 @ 2:00PM -
Azuraeffa-Homestay Bt berendam
Fri Feb 16 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Fri Feb 16 @ 2:00PM -
Fakrirullah-Homestay Bt. Berendam
Sat Feb 17 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Sun Feb 18 @ 2:00PM - 12:00AM
Homestay Bukit Katil Close
Tue Feb 20 @ 2:00PM - 12:00AM
Nur fatihah-Homestay Bukit katil
Wed Feb 21 @ 2:00PM - 12:00AM
Nur fatihah-Homestay Bukit katil
Fri Mar 02 @ 2:00PM - 12:00AM
Fazira - Homestay Bt. Berendam
Sat Mar 03 @ 2:00PM - 12:00AM
Fazira - Homestay Bt. Berendam
Sat Mar 17 @ 2:00PM -
Diana-Homestay Bukit Katil

Like Us



RedONE Postpaid

Online Visitor